Vergi Dairesi Mükellefin Matrah Artırımı İşlemini Sonradan Bozabilir Mi?

2017-03-30T08:30:20+00:00Mart 30, 2017|

6111 sayılı  torba yasanın  6, 7, 8 ve 9. maddelerine göre  gelir, kurumlar, KDV ile vergi tevkifatı ile  matrah artırımı  hükümleri uyarınca yasal düzenlemeler yapılmıştır.[1] ...