Dernek Üyelerimize Özel, Video Konferans ile görüşme imkanı.

webinar-play-icon

Vergi Mükellefi Savuncuları Derneğine üye olmanın avantajlarından biri de, Her nerede olursanız olun aklınıza bir soru ve sorun takıldığı zaman, sizlerin haklarını savunmak için istediğiniz her an sizlerle yüzyüze görüşmek için mevcut teknolojik altyapımızı sizler için hazırladık. Mükellef Kriz Hattının yanı sıra ofislerimize gelme imkanı bulunmayan üyelerimize online olarak randevu oluşturup video konferans aracılığı ile destek vermeye hazırız.

VERSAV’a Nasıl Üye Olunur ve Avantajları Nelerdir?

slant-separator

Vergi Mükellefi Savunucuları Derneğine üye olmak, bugün veya ileride yaşayabileceğiniz mağduriyetlerin önüne geçmek adına çok büyük bir önem arz etmektedir.

Ve Üyelerimizin Ayrıcalıkları;

VERSAV üyeleri her ay düzenli olarak, Mevzuat veya vergi kanununda bir güncelleme olduğunda otomatik bilgilendirme ile ilgili metin/makale/sms/video ile bilgilendirilirler.

Vergi Mükellefi olan üyelerimize bugün başlarına bir durum gelmemiş olsa dahi üyelik süreleri içersinde herhangi bir vergi borcu vb. durumları doğuracak bir durum oluştuğunda hemen tespit ve tedbir alınması gereken yöntemler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Dünya’nın her neresinde olursanız olun, VERSAV ihtiyaç duyduğunuz her an üyelerimize canlı video konferans ile destek vermeye hazır.

VERSAV Üyeliği

Üye olmak için hemen iletişime geç

Vergi Mükellefi Savunucuları Derneğine hemen üye ol. Versav ayrıcalığı ile vergi sorunlarınızdan kurtulun.

Vergi Sorunlarınız için VERSAV

Geri dönüşü olmayan bir yola girmeden önce…

Vergi problemleriniz veya şirketinizde vergi sorunlarınız var ise vergi dairesine gitmeden önce VERSAV ile doğru bilgilendirmeyi alarak gitmeniz, maddi, manevi ve itibari durumunuzu korumak için oldukça önemlidir.

Üye Olmak için Hemen Telefon Numaranı Yaz

Vergi Mükellefi Savunucuları Derneğine Üye olmak için hemen telefon numaranızı bırakın.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Basında Biz